Kezdőlap

Rólunk

Munkatársaink

Sajtómegjelenések

Referenciák

Tevékenységeink

Szolgáltatásaink

Pályázati alkalmassági felmérés

Pályázati felkészítés

Pályázatfigyelés

Pályázatírás és menedzselés

Pályázat mentés

Hasznos Információk

Széchenyi Terv Plusz (2021-2027)

Széchenyi 2020

Horizont 2020

Kötelező nyilvánosság

GYIK

Adatkezelési tájékoztató

Impresszum

Pályázati felhívások

Vállalkozások Fejlesztése

Önkormányzatok és Civil pályázatok

Vidékfejlesztési támogatás

KAP 2023 – 2027

Egyéb pályázati felhívások

Pályázatírás és Menedzsment

Profi pályázatíró csapatunk a teljes folyamat alatt Ön mellett áll!

Miben vagyunk másak
mint a többi pályázatíró?

Pályázatokon sikeresen részt venni nem egyszerű feladat, komoly követelményeknek kell megfelelni. 

Mi ebben vagyunk a legjobbak. Nem csak profin megírjuk a pályázatát, de végig Ön mellet állunk a teljes folyamat során.

Az együttműködés a sikeres pályázat megírása után sem ér véget, hiszen a megvalósítási időszakban is fontos, hogy az elszámolások maradéktalanul és hiánytalanul benyújtásra kerüljenek. Továbbá a fenntartási időszakban sem engedjük el ügyfeleink kezét, a fenntartási jelentés elfogadásáig maximálisan állunk rendelkezésre.

Minden általunk benyújtott pályázat záró helyszíni ellenőrzésén részt veszünk, annak érdekében, hogy az Irányító Hatóság mindent rendben találjon.

Tapasztalatból beszélünk

0 fős

profi csapat

+0 db

nyertes pályázat

+0 óra

pályázatírással töltött idő

+0 Ft

elnyert pályázati összeg

+0 Ft

pályázati összeg pályázónkként

Miért fontos, hogy ránk bízza a pályázatát?

Segítségünkkel magabiztosan és sikeresen pályázhat.

Tapasztalat és szaktudás:

Profi csapatunk rendelkezik a megfelelő tapasztalattal és szakmai tudással a pályázatok elkészítésében. A kisujjunkban van a hazai pályázati rendszer, pontosan ismerjük a hatósági elvárásokat és tisztában vagyunk azzal, hogy milyen tartalmi és formai követelményeknek kell megfelelniük a pályázatoknak.

Hatékonyság és időmegtakarítás:

Tudásunknak és kapcsolatainknak köszönhetően gyorsabban és hatékonyabban tudunk dolgozni a konkurenciánál. Önnek nem kell időt pazarolnia olyan pályázatírókra, akik cserben hagyják félúton.

Sokkal jobb esélyek a sikeres pályázatra:

Ismerjük a sikeres pályázatokhoz vezető útvonalakat és stratégiákat. Szakértelmünk révén képesek vagyunk olyan pályázati anyagokat készíteni, amelyek magasabb eséllyel nyernek el támogatást vagy finanszírozást a döntéshozók részéről.

Professzionális megjelenés:

A pályázatok formai és tartalmi minősége jelentős benyomást gyakorolhat a bírálókra. Egy jól megírt, precíz és jól strukturált pályázat komolyabb és hitelesebb képet mutat a pályázóról.

Személyesen képviseljük:

A helyszíni szemléken és ellenőrzéseken személyesen is jelen vagyunk, hogy ezzel is garantáljuk, hogy mindent rendben talál az Irányító Hatóság.

Miért válasszon minket?

  1. Tapasztalat és szakértelem: Csapatunk több éves tapasztalattal rendelkezik a pályázatírás és a projektmenedzsment területén. Ismerjük az összes trükköt és fortélyt, amelyek segítségével Ön is sikeresen pályázhat.
  2. Kiváló ügyféltámogatás: Számunkra az ügyfeleink elégedettsége a legfontosabb. Bármilyen kérdése van, mindig rendelkezésére állunk és segítünk a felkészülés minden lépésében
  3. Vállaljuk vállalkozása felkészítését is: Nem csak megírjuk a pályázatot és felvesszük a pénzt, mi ott vagyunk Ön mellet a helyszíni ellenőrzéseken, illetve a fenntartási időszakban is egészen a pályázat végleges lezárásig.
  4. Hatékony és gyors folyamat: Profi csapatunknak és válogatott szakértői gárdánknak köszönhetően csak olyan pályázatokat ajánlunk Önnek, melyeket nagy eséllyel meg is nyerhet.

Hogyan működik?

1. Lépés
1. Lépés

Kapcsolatfelvétel:

Lépjen velünk kapcsolatba az alábbi űrlapon keresztül vagy telefonon, hogy megbeszéljük a részleteket.

2. Lépés
2. Lépés

Felmérő konzultáció:

Kapcsolattartó kollégáink kiszállnak Önhöz és pontosan felmérik, hogy milyen alapokkal rendelkezik. Közösen kitöltünk egy felmérő adatlapot és az információk alapján meghatározzuk, hogy milyen pályázatokra alkalmas jelenleg.

3. Lépés
3. Lépés

Tájékoztatjuk:

Közérthető nyelven tájékoztatjuk, hogy jelenleg milyen pályázatok feltételeinek felel meg. Amennyiben nincs ilyen, akkor javasoljuk, hogy vegyen részt a pályázat felkésztő szolgáltatásunkon, ahol segítünk vállalkozását felkészíteni a pályázatokon való részvételre.

4. Lépés
4. Lépés

Extra feltételek teljesítése:

Ha a megcélzott pályázathoz extra feltételeknek kell megfelelni, akkor segítünk ezeket a feltételeket megoldani.

5. Lépés
5. Lépés

Pályázat megírása és benyújtása:

A teljes pályázati dokumentációt elkészítjük és benyújtjuk a hivatalos szerveknek elbírálásra. Ha menet közben változtattak a követelményeken, akkor pótoljuk az esetleges hiányosságokat. 

6. Lépés
6. Lépés

Teljesítési időszak:

Nyertes pályázat esetén következik a megvalósítási időszak. Ebben az időszakban benyújtjuk az aktuális időközi vagy mérföldkövekhez kapcsolódó kifizetési kérelmeket.

7. Lépés
7. Lépés

Záró kifizetés:

A teljesítési időszak végén benyújtjuk a záró kifizetési kérelmet, ezzel a pályázatban szereplő fennmaradó összeget is megigényeljük az Ön számára.

8. Lépés
8. Lépés

Helyszíni ellenőrzés:

Az 50 millió forint támogatási összeget meghaladó pályázatok esetében kötelező helyszíni ellenőrzést tartani. De Önnek nem kell aggódnia, hiszen kollégáink minden ellenőrzésnél végig jelen vannak és megválaszolják a felmerülő kérdéseket. 

9. Lépés
9. Lépés

A megvalósítási időszak lezárása:

Ha az ellenőrzésen mindent rendben találtak akkor a pályázat lezárásra és a fennmaradó pályázati pénz kifizetésre kerül.

10. Lépés
10. Lépés

Fenttartási időszak:

Minden pályázatnál van fenttartási időszak. Ez kiírásonként változik, de mi a fenntartási időszakban is kapcsolatban maradunk Önnel. Megírjuk és beadjuk a fenntartási jelentéseket.

11. Lépés
11. Lépés

A pályázat végleges lezárása:

A fenttartási időszak lezárásával ér véget a pályázat. A lezáráshoz szükséges dokumentumokat elkészítjük és benyújtjuk.

Online pályázat alkalmassági felmérés

Ha magabiztosan akar részt venni a pályázatokon

10 000 Ft + Áfa

Egyszeri díj

Online felmérés
PDF dokumentáció a felmérés eredményéről
PDF dokumentum a javasolt fejlesztésekkel kapcsolatban

A felmérés díját beszámoljuk a Pályázatírás díjába

Helyszíni pályázat alkalmassági felmérés

Ha magabiztosan akar részt venni a pályázatokon

30 000 Ft + Áfa

Egyszeri díj

Szakértőnk személyesen méri fel vállalkozását
Teljeskörű tájékoztatást nyújt a minimum követelményekről
Helyszínen tanácsokat is ad a fejlesztésekre vonatkozóan
PDF dokumentáció a felmérés eredményéről
PDF dokumentum a fejlesztendő területekről

A felmérés díját beszámoljuk a Pályázatírás díjába

Népszerű

Kapcsolatfelvétel

Ha sikeresen szeretne pályázni, akkor vegy fel velünk a kapcsolatot, mert mi végig ön mellett leszünk a teljes folyamat alatt.

Legyen szíves megadni az adatait, hogy a kollégáink fel tudják venni önnel a kapcsolatot.

Az üzenet rovatba kérjük az alábbi kérdéseket válaszolja meg:

 

  • Hol található a vállalkozás?
  • Hivatalosan mióta üzemel a vállalkozása?
  • Hány lezárt üzleti évvel rendelkezik?
  • Hivatalosan hány személyt foglalkoztat?
  • Legutóbbi éves árbevétele?
  • Plusz mindent, amit fontosnak érez.
Szolgáltatás
Ezt az oldalt a reCAPTCHA védi, a Google Adatbiztonsági Szabályzat és Szolgáltatási Szabályzat feltételei érvényesek.

Gyakran felmerülő kérdések

Kinek érdemes pályáznia a Széchenyi 2020 keretében, illetve más támogatások kapcsán?

Minden pályázati évben több pályázatkiírás történik mind a KKV- szektor, mind a
nagyvállalatok számára. Ugyanakkor számos pályázati lehetőség van az önkormányzati szféra és az egyéni vállalkozók számára is.

Kötelező-e az átlagos statisztikai létszám a pályázat benyújtásához?

A legtöbb Széchenyi 2020 keretében KKV-k részére megjelent pályázati kiírás esetében kötelező előírás a minimum egy fő foglalkoztatott megléte az utolsó lezárt, teljes üzleti év esetében.

Mit takar a projektmenedzsment fogalma?

A pályázati projektmenedzsment keretében a Támogatási Szerződés vagy Támogatói Okirat hatályba lépését követően kezdődik meg a nyertes pályázatok megvalósításának menedzselése. Ennek keretében megtörténik az időközi Projekt Előrehaladási jelentések és időközi kifizetési kérelmek összeállítása és benyújtása, tehát beszámolók elkészítése a projekt előrehaladásáról
.

Mikor kezdhető meg egy projekt?

Az adott projekt megkezdésének időpontját minden esetben az adott Pályázati Felhívás szabályozza. Általában lehetséges saját felelősségre megkezdeni a projekttevékenységeket a pályázat benyújtását követő napon, de ez nem mindig jelent előnyt a pályázat elbírálásánál.

Mit jelent a Projekt Előrehaladási Jelentés?

A pályázó a Támogatási Szerződés aláírását követően a Közreműködő Szervezet irányába köteles időszakonként jelentéseket nyújtani a projekt helyzetéről.

Mikor befejezett egy projekt?

Általános szabály szerint akkor tekinthető egy projekt befejezettnek, amennyiben minden, a pályázatban szereplő tevékenység megvalósult, továbbá a projekt Záró Beszámolója a Közreműködő szervezet által jóváhagyásra került. Ezt követően történik a fennmaradó támogatás folyósítása. Amennyiben ezen feltételek fennállnak, a projekt befejezettnek tekinthető. A projekt befejezését követő napon kezdődik meg a projekt fenntartási időszaka.

Mi a fenntartási időszak fogalma?

A projektek kapcsán három vagy ötéves időintervallumot felölelő fenntartási időszakról beszélhetünk. A mikro-, kis-, illetve középvállalkozások esetében általában öt év a fenntartási időszak hossza. A Közreműködő Szervezet irányába ez alatt az időszak alatt éves fenntartási jelentéseket kell benyújtania a Pályázónak. Az évente beadásra kerülő fenntartási jelentések tartalmazzák az indikátorokra, vállalásokra vonatkozó információkat. A fenntartási időszak alatt a pályázók kötelesek a pályázatuk keretében megvalósítható fejlesztéseket fenntartani.

Mennyire kell részletesen bemutatni a projektet? Sokat kell „mesélni”?

Világosan és tömören fogalmazzunk! Az egyes pontok kitöltésénél mindig tartsuk szem előtt, hogy a pályázatunkat egy olyan személy fogja elolvasni, aki nem ismeri az adott elképzelést, ezért egyértelműen és érthetően fogalmazzunk, ügyelve a rendelkezésre álló karakterek mennyiségére.

Milyen kötelezettségvállalásokat kell tenni egy pályázatnál?

Kiírásonként változnak a vállalások, azonban a leggyakoribb elvárások a létszámtartás vagy bővítés, és az árbevétel növekedés.

Mit takar a kötelező nyilvánosság fogalma?

A pályázatokhoz kapcsolódó eljárásrend szigorú kommunikációs kötelezettségeket ír elő a nyertes pályázatok számára. Függetlenül a pályázat nagyságától több olyan tevékenység kötelező, amely biztosítja, hogy a pályázó környezete a legmegfelelőbb módon értesüljön arról, hogy a beruházás, fejlesztés európai uniós támogatással valósul vagy valósult meg.

Mi a kommunikációs tevékenység?

A kommunikációs tevékenységeket külön útmutatók szerint kell megvalósítani, dokumentálni és bemutatni a projekthez kapcsolódó beszámolókban. Ez sokszor nem egyszerű feladat és az ezzel kapcsolatos mulasztás a támogatás részének levonásával is járhat.

A felsorolt szakaszokban a kedvezményezettnek különböző kötelez ő feladatokat kellelvégezni, amelyet a projekt jellege, támogatási kategóriája és a megítélt támogatási összeg határoz meg.

A projekt kommunikációs szakaszai Projekt előkészítési szakasza (támogatási szerződés megkötésétől a projekt tényleges
megkezdéséig) 

A cél a projekt megvalósítása során alkalmazandó kommunikációs eszközök és azok ütemezésének megtervezése.

Ehhez kapcsolódó feladatok:

  • kommunikációs terv készítése – 150 millió forint feletti támogatás esetén szükséges
  • nyomtatott tájékoztatók (brossúrák, szórólapok, stb.) készítése és terjesztése – nagyobb volumenű beruházások kötelező feladata
  • minden nyertes pályázat esetén kötelező a nyertes pályázó honlapján a projekthez kapcsolódó tájékoztató megjelenítése és frissítése a projekt pénzügyi zárásáig, vagy pályázati aloldal létrehozása.

Megvalósítás szakasza (a projekt fizikai megkezdésétől a fizikai befejezéséig)

Ebben a szakaszban a cél, hogy a nyertes pályázó a fejlesztést és a mérföldköveket megismertesse a közönséggel.

A megvalósításhoz kapcsolódó feladatok az alábbiak lehetnek:

  • sajtóközlemény kiküldése a projekt indításáról és a sajtómegjelenések összegyűjtése,
  • sajtónyilvános események szervezése és dokumentálása,
  • a beruházás helyszínén „A”, „B” vagy „C” típusú tájékoztató tábla elhelyezése,
  • médiamegjelenés vásárlása a projekthez kapcsolódóan, az arculati előírásoknak megfelelően,
  • minden projektgazda számára kötelező elem a kommunikációs célra alkalmas fotódokumentáció készítése

A projekt megvalósítását követő szakasz ( a projekt fizikai befejezésétől a projekt pénzügyi zárásáig)

Célja, hogy a kedvezményezett az elkészült beruházás eredményeit és azok pozitív hatásait bemutassa.

A feladatok – támogatás mértékétől függően – a következők lehetnek:

  • sajtónyilvános ünnepélyes projektátadó rendezvény szervezése,
  • sajtóközlemény kiküldése a projekt zárásáról és a sajtómegjelenések összegyűjtése
  • eredménykommunikációs információs anyagok, kiadványok készítése,
  • térképtér feltöltése a projekthez kapcsolódó tartalommal – minden projekt esetén,
  • a beruházás helyszínén „D” típusú tábla elhelyezése.

A magas támogatási összegű projekteknél a fentebb említett összes tevékenységet szükséges
elvégezni. Az alacsonyabb támogatás mellett megvalósuló projektek esetében a feladatok köre függ a tevékenység típusától és a támogatás összegétől.